Rozvoj sebelásky a seberespektu

Produkty na posílení fyzického i duševního zdraví dětí za pomoci vnímání vlastních emocí a vlastního těla.

Co je BALAYOGI® ?

Prevence je klíčová při boji proti alarmujícím statistikám o dětském duševním zdraví a vadných držení těla. Proto jsme vyvinuli produkty, které jsou jednoduše aplikovatelné v praxi a opravdu pomáhají.  

Podložka pomáhá dětem komplexně rozvíjet své zdraví z fyzické i emocionální podstaty. Její jedinečný design děti jednoduše nabádá ke správnému provedení každé pozice. Podložka BALAYOGI®  tak není jen poutavá a zábavná, ale hlavně funkční a nápomocná

Hlubší myšlenkou projektu je posílit dětské sebevědomí, pomoci každému dítěti zažít pocit mít se rád / mít se ráda. Pomáhejme dětem přijmout své emoce i své tělo. BALAYOGI® je jen začátkem.

Unikátní projekt vzniká z iniciativy instruktorky dětské jógy Leony Měšťánkové, za podpory psycholožky Mgr. Terezy Hruškové, a také fyzioterapeuta Dr. Petra Zahradníka, Ph.D.

Chráníme duševní zdraví dětí

Silné osobnosti nevznikají náhodou. Jak naučit děti rozumět svým emocím, naslouchat tělu a zvládat výzvy například pomocí dechových technik?

V roce 2023 Národní ústav duševního zdraví zveřejnil studii s alarmujícími statistikami týkající se dětské psychiky. Prevence je nezbytná, tvrdí odborníci, avšak efektivní návody jsou vzácné.

Zde nastupujeme my - BALAYOGI®.

S nabídkou produktů, praktických rad a jednoduše zařaditelných aktivit přicházíme podpořit nejen děti, ale i jejich rodiny na cestě k silnější duševní odolnosti.

Bolavý pohybový aparát našich dětí? To nechceme!

Stále více dětí a dospívajících trpí vadným držením těla, což vede k skoliózám, bolestem zad a hlavy, či dokonce k plochým nohám. Tyto problémy mohou mít dlouhodobé negativní dopady na jejich zdraví a celkovou pohodu.

Pohybové vzorce je nutné s dětmi správně nacvičit a proto přinášíme  unikátní pomůcky pro nastavení správného držení těla


Chtěli byste vykouzlit dětem úsměv na rtech?

Máte ve svém okolí školu, školku nebo například dětský domov, kterým byste podložky rádi věnovali?

Dejte nám vědět a rádi vám s darováním pomůžeme!