Spolupráce

Společně s odborníky z různých oborů pečujeme o dětské psychické a duševní zdraví.

@kpsychologovi

Je nám ctí spolupracovat s Mgr. Terezou Hruškovou, psycholožkou a frekventantkou psychoterapeutického výcviku v kognitivně-behaviorální terapii. Mimo svou psychologickou praxi stojí za projektem @kpsychologovi, který se snaží bořit mýty a tabu ohledně návštěvy psychologa a starání se o duševní zdraví. Snaží se jednoduše a srozumitelně mluvit o tom, že duševní zdraví je stejně důležité jako to fyzické a že prožívat emoce je v pořádku. 

SPINEZIO fyzioterapie

V důležitém pohledu na vývoj dětí a komunikaci prostřednictvím energií nás podporuje pan Petr Zahradník.

Dr. Petr Zahradník, Ph.D. je fyzioterapeut, který pomáhá dospělým od bolestí těla a miminkům a dětem, aby jejich vývoj tělíčka byl zdravý a harmonický. Propojuje fyzický pohled na naše tělo s našimi životními prožitky a vnímá, že od dětí bychom se měli učit zejména my dospělí. A to nejen v držení těla.

Měření dětí

Podložky jsou vytvořeny na základě podkladů od fyzioterapeutů, kteří měřili děti, aby postavení jednotlivých symbolů bylo na správném místě.

Děkujeme za spolupráci ZŠ Rousínov a Fyziobarborka s.r.o.

Ilustrace kouzelné podložky

Dětská ilustrátorka Zuzana Slánská dala dětem v rámci tohoto projektu jeden z nejkrásnějších dárků - samotnou grafickou podobu. U své práce se ráda baví a snaží se, aby obrázky vykouzlily úsměv na rtech. 

Fotografie malých jogínů

Poděkování také patří malým modelům Klárce, Aličce, Kubíkovi, Marečkovi a Matymu, kteří s úsměvem drželi v pozicích paní fotografce, Veronice Kyliánové Borisové.

Poutavá grafika

Karel Motlík se postaral o celkovou grafickou identitu projektu BALAYOGI® a webové stránky tak, aby cestu k dětské sebelásce udělal pro všechny zájemce dostupnější. 

#dobro

V rámci multidisciplinární spolupráce jsme partnery kampaně #dobro, která se zaměřuje na zodpovědné chování na internetu.