O projektu

Prevence je klíčová při boji proti alarmujícím statistikám o dětském duševním zdraví a vadných držení těla. Proto jsme vyvinuli produkty, které jsou jednoduše aplikovatelné v praxi a opravdu pomáhají.  

Mám se rád. Mám se ráda.

Cílem projektu je naučit děti se vnímat - a to jak své fyzické tělo, tak emoce díky unikátním pomůckám. Pracujme s nimi a věnujme jim pozornost. Energie, kterou do nich vložíme, je nezaplatitelným dárkem. 

Myšlenka projektu

Projekt vzniká za spolupráce s dětskými psychology, fyzioterapeuty a učiteli za účelem vytvoření unikátní podložky na jógu, která bude zábavná pro děti a nápomocná i pro (ne)instruktory, aby děti cviky prováděly lépe a měly tak dlouhodobě lepší držení těla.

Příručka přibližuje důležitost rozvoje emoční inteligence a sebelásky.

Název pochází ze sanskrtu, jazyku jógy: 

bala = dítě, dětský
yogi = cvičitel(ka) jógy

Využití našich produktů

Podložky pomáhají ve školách, družinách, sportovních kroužcích, dětských domovech a dělají radost všem dětem při použití doma či na zahradě.

Srozumitelná a hlavně jednoduše aplikovatelná příručka pro dospělé provádí světem emocí, energií a pozornosti.

Autorka projektu

Leona si při absolvování kurzu instruktorky jógy v Indii potvrdila, jak je důležité postavení těla v jednotlivých pozicích a porozumění myšlenkám nejen u dospělých jogínů.

Projektem BALAYOGI®, v rámci multidisciplinární spolupráce, pomáhá všem rodičům, prarodičům, učitelkám, vychovatelkám či chůvám při vedení dětí ke cvičení, k rozvoji sebelásky a ke správnému dýchání.